در شتابدهنده متنو

فضای کار اشتراکی

متنو یک فضای کاری مشترک برای کارآفرینان، فریلنسرها و افراد خلاق است.

شتاب‌دهنده متنو برای ایجاد فضای مشترک وتوسعه فردی و تیمی، کمک به حوزه کارآفرینی کشور و حمایت از جوانان کارآفرین در شهرستان‌ها اقدام به فراهم کردن فضای کار اشتراکی نموده است. این فضا به عنوان اولین فضای کار اشتراکی در کاشان در اختیار جوانان این شهرستان قرار گرفته و متنو در تلاش است تا جوانان فعال را به سوی توسعه کاری و کارآفرینی در شهرستان سوق دهد. همه افراد فعال در کسب و کارهای مختلف اعم از فریلنسرها، تیم‌های استارتاپی، کارآفرینان و… می‌توانند از این فضا بهره‌مند شده و به توسعه فردی، تیمی، اجتماعی و اقتصادی خود و دیگران کمک کنند. همچنین با توجه به بالا بودن جمعیت ساکنان اطراف کاشان مانند شهرستان آران و بیدگل، فضای کار اشتراکی متنو در اختیار عزیزان ساکن این مناطق نیز قرار خواهد گرفت.

فضای کار اشتراکی چیست؟

فضای کار اشتراکی اصطلاحی جدید در حوزه کسب و کارهاست.
به زبان ساده فضای کار بزرگی است که همه امکانات لازم را دارد و به صورت اشتراکی در اختیار افراد قرار می‌گیرد. در واقع در این فضا تجهیزاتی مثل میز و صندلی، اتاق جلسه، اینترنت، پرینتر و… وجود دارد که افراد بنا بر قواعد آن فضا از آن‌ها استفاده می‌کنند.

چرا باید از فضای کار اشتراکی استفاده کنیم؟

افرادی که انگیزه کافی برای فعالیت داشتند به تدریج توانستند بدون نیاز به دفاتر پر هزینه و سلسله مراتب اداری، جایگاهی در حوزه کسب و کار بدست بیاورند. سبک کاری افراد تحت تاثیر فضای کار اشتراکی به گونه‌ای تغییر کرده که امروزه بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا از این فضاها برای توسعه کسب و کار خود و راه اندازی استارتاپ‌های مختلف بهره می‌برند.

ویژگی‌های فضای کار اشتراکی متنو

امکان تیم‌سازی

در فضای کار اشتراکی متنو امکان تیم‌سازی با توجه به مستقر بودن تیم‌های مختلف و افرادی که به صورت فریلنسر در آن فضا مشغول فعالیت هستند وجود دارد. تیم‌سازی از موارد خیلی مهم برای توسعه استارتاپ‌ها می‌باشد.

پشتیبانی منظم

در فضاهای کار اشتراکی با توجه به وجود منتورها و مشاوران مجرب، امکان پشتیبانی منظم و بهتری از افراد صورت می‌گیرد. به نحوی که افراد در صورت داشتن مساله می‌توانند آن را با سرپرستان مربوطه مطرح نمایند.

برنزی

ماهانه ۶۰۰،۰۰۰ تومان

نقره‌ای

ماهانه ۹۰۰،۰۰۰ تومان

طلایی

ماهانه ۱،۲۰۰،۰۰۰ تومان